Onelift on asiakkaan asialla

YHTEYSTIEDOT

Onelift Oy

Nietostie 2, 01390 Vantaa
Suomi FINLAND
Mobile +358 100 9797
Email etunimi@onelift.fi

Puhelujen hinnat
Kotimaa: 8,35 snt/puh + 17 snt/min
Ulkomailta: ko. maan ulkomaanpuhelumaksu.
Hinnat sisältävät alv 24%.

Asiakaspalvelu  0100 9797
ma-to  9.00-15.00
pe         9.00-14.00

YHTEYSHENKILÖT

Christian Rautiainen
Toimitusjohtaja
Myynti, tekninen asiantuntija
christian@onelift.fi

Maria Chernavskaya
Laskutus, palkka-asiat
maria@onelift.fi

Katja Raassina – Rautiainen
Talousvastaava
Reskontra, kirjanpito
katja@onelift.fi

Tapio Lättilä
Varasto, kuljetukset
tapio@onelift.fi

Juha Hämäläinen
Työnjohto, asennukset, tekninen asiantuntija
juha@onelift.fi

Andreas Johnson
Työnjohto, asennukset
andreas@onelift.fi

SIJAINTIMME VANTAALLA